#1 2010-09-11 14:04:35

spontan

Admin

Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 9
Punktów :   

Toxik - Think This

http://img101.imageshack.us/img101/6985/toxikthinkthis.jpg



1. Think This   
2. Greed    04:10   
3. Spontaneous   
4. There Stood the Fence   
5. Black and White   
6. Technical Arrogance   
7. WIR NJN8/In God   
8. Machine Dream   
9. Out on the Tiles (Led Zeppelin cover)
10. Shotgun Logic       
11. Time After Time   
12. Think That



bonus*
13. Spontaneous (Live)
14. Shotgun Logic (instrumental)
15. Untitled Jam (instrumental)
16. Minor (instrumental)
17. Lost World (instrumental)




Think This to z pewnością płyta ciekawa, patrząc na okładkę możemy się domyślić ,że pod cienką warstwą wkładki kryje się krążek, na którym jest coś, co na pewno przyciągnie uwagę niejednego słuchacza.
    Świetne progresywne granie daje się we znaki już po odsłuchaniu pierwszego utworu. Jednak energiczne thrashowanie objawia się dopiero w postaci numeru Spontaneous, które swoim zmiennym tempem i niesamowitą solówką po prostu powala na kolana. Potem przychodzi czas na wyśmienitą klimatyczną ballade przy , której można się dosłownie rozpłynąć! Jeżeli miałbym wskazać kolejny smaczek to bez namysłu wybrałbym początkowe solo w utworze WIR NJN8/In God (0:30),które mnie urzekło za pierwszym razem i do dziś uznaję je za najlepsze solo jakie słyszałem. A co z wokalem?Z mikrofonem już nie lata Mike Sanders ale Charles Sabin. Przy pierwszym zetknięciu miałem mieszane uczucia. Jego śpiew jest bardzo specyficzny, a zarazem trudny do przełknięcia po pierwszym przesłuchaniu. Jednak mimo to wokal jest jedną z mocniejszych stron zespołu, wystarczy puścić sobie cover Led Zeppelin i stwierdzić ten fakt. Warto wspomnieć o świetnych solówkach , które występują w każdym utworze i o znakomitych instrumentalnych wstawkach.
Reasumując, Think This to krążek chwytliwy ,o niebanalnej kompozycji z porządnym technicznym łojeniem na najwyższym poziomie! Istny kunszt i mus dla fanów energicznego świeżego grania.

10/10

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zgraja.pun.pl www.ligabiznesu.pun.pl www.cs-proshow.pun.pl www.smoczadolina.pun.pl www.soulwarriors.pun.pl